29/10/2017


Z przyjemnością informujemy, że ze względu na naszą owocną współpracę z panią Moniką Nałęcz, stworzyliśmy na stronie Strefę projektanta. Nasze produkty za swoje liczne walory są dostrzegane również przez projektantów wnętrz. Przedstawiamy Państwu panią Monikę Nałęcz…

Projektant wnętrz Monika Nałęcz:

 

„Każdy z nas pragnie, aby jego wnętrze było jak najbardziej przyjazne mieszkańcom, bezpieczne dla dzieci i innych użytkowników. Jednocześnie wzrasta nasza świadomość dotycząca ekologii, utylizacji i materiałów przyjaznych środowisku.

Dlaczego jestem zwolenniczką podłóg na bazie korka? Mają kilka atutów, które przemawiają zarówno do mnie jak i do moich inwestorów:

?dobra izolacja termiczna
?dobra izolacja akustyczna
?elastyczna, nie wrażliwa na odkształcenia
?odporna na działanie wilgoci
?idealna na ogrzewanie podłogowe
?łatwa montażu
?szeroka gama dekorów
?naturalny materiał

Osobiście jestem wielką miłośniczką materiału zwanego HYDROCORK. Są to panele winylowe, cienkiej grubości, elastyczne i wodoodporne. Idealne zarówno do obiektów nowo-wykańczalniczych jak również tych modernizowanych, gdzie usuwanie starego elementu wykończeniowego może być uciążliwe. Jest on materiałem idealnym na ogrzewanie podłogowe. Korek z uwagi na swoją porowatość, dobrze akumuluje ciepło i też dłużej je oddaje do otoczenia. Dodatkowo idealnie nadaje się do wilgotnych pomieszczeń w tym również łazienek.

Innym materiałem, jaki sugeruję moim inwestorom jest seria WICANDERS AUTHENTICA. Idealna dla tych z klientów, do których nie przemawia mała grubość HYDROCORC’u, a jednocześnie liczą na piękną podłogę dobrej jakości. Budowa panelu zapewnia również wyciszenie podłogi, jak również wrażenie ciepła i przytulności wnętrza. Grubość paneli idealnie wkomponuję się w przestrzenie, gdzie łączymy ją z płytkami posadzkowymi. Szeroka gama kolorów przypadnie do gustu nawet najbardziej wybrednemu klientowi.

Z czystym, sumieniem oferowane podłogi mogę poklecić każdemu z moich klientów.”
– Monika Nałęcz

 

 

MN Pracownia Projektowa – Monika Nałęcz
ul. Ustrzycka 80, 35-504 Rzeszów
tel. 782 34 80 19
biuro@mnpracownia.pl