Nasza firma wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, sukcesywnie od momentu powstania w 1999 roku, udoskonala swoją ofertę w taki sposób, aby sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Obecnie prezentowana przez nas oferta jest wynikiem szczegółowych analiz, które pozwoliły na wyselekcjonowanie produktów najwyższej jakości przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich naturalnych właściwości.Oprócz wyrafinowanej estetyki nasze produkty posiadają zbawienny wpływ na organizm ludzki – komfortowo czują się w ich otoczeniu alergicy, astmatycy, osoby z reumatyzmem, wrażliwe na promieniowanie od cieków i żył wodnych, a także żyjące w ciągłym  stresie.

   Najważniejszymi atutami naszej firmy są najwyższa jakość produktów i wykonywanych usług. Portugalska grupa AMORIM REVISTIMENTOS S.A. będąca właścicielem znaku towarowego Wicanders jest gwarantem doskonałości, o której wspomnieliśmy. Poparte jest to szeregiem komercyjnych prestiżowych wyróżnień i listów referencyjnych.

    Służymy doradztwem w zakresie materiałoznawstwa, udzielamy porad technicznych i technologicznych, projektujemy i aranżujemy wnętrza, wykonujemy usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy również przygotowanie podłoży, poczynając od wylewek samopoziomujących, a kończąc na montażu podłóg korkowych i drewnianycha.

   Swoim zasięgiem zabezpieczamy region polski południowo-wschodniej, obsługujemy szereg stoisk patronackich na Ukrainie. Od 2006 roku uruchomiliśmy sprzedaż poprzez naszą stronę internetową, docierając w każdy zakątek Polski w ciągu 24 h.

 

   Nasza strona internetowa jest do Państwa dyspozycji. Jednocześnie pragniemy podziękować klientom którzy nam zaufali – Wasz uśmiech na twarzy jest nie tylko wspaniałą nagrodą, ale utwierdza nas w tym, iż nasza firma obrała dobry kierunek. Jesteście filarem naszej firmy i za to Wam wszystkim dziękujemy!

 

   Z wyrazami szacunku,

Zakorkowani właściciele Dorota i Artur Kneller