Wicanders Hydrocork Plus jest dostępny jako paleta pięknych, realistycznych wzorów drewna, zapewniających wszystkie korzyści technologii Corktech. To idealne połączenie zalet winylu i korka. Wierzchnia warstwa z winylu gwarantuje wysoką trwałość podłogi i doskonale oddaje wygląd drewnianego parkietu, rdzeń z konglomeratu korkowego sprawia, że podłoga jest cicha i ciepła, a przez to bardziej komfortowa.   Hydrocork jest w 100% wodoodporny, co oznacza, że może być stosowany we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach, włączając łazienki i kuchnie! To produkt kategorii premium, który Wicanders dostarcza wraz z Wieczystą Gwarancją przy instalacji w mieszkaniach. Polecamy go do obiektów komercyjnych, przede wszystkim hoteli, gdzie komfort akustyczny jest wysoce pożądany.

Kolekcja wood Hydrocork

Hydrocork oferuje 20 naturalnie wyglądających i naturalnych w dotyku wzorów w formie deski o wymiarach 1225 x 195 mm. Wytrzymała warstwa wierzchnia 0,55 mm zapewnia niezmienne piękno podłogi, a grubość zaledwie 6 mm stanowi, że jest to znakomity wybór dla przedsięwzięć modernizacyjnych, gdyż Hydrocork może być montowany na istniejącej posadzce.

Specyfikacja Wicanders Hydrocork wood:
panel wodoomm dporny,
1225 x 195 x 6 mm,
montaż bezklejowy, łączenie Pressfit.
Gwarancja: pomieszczenia mieszkalne o dużym natężeniu ruchu -ograniczona wieczysta, pomieszczenia komercyjne o dużym natężeniu ruchu – 15 lat.


  

Tagi produktów