Projektant wnętrz Monika Nałęcz:

Każdy z nas pragnie, aby jego wnętrze było jak najbardziej przyjazne mieszkańcom, bezpieczne dla dzieci i innych użytkowników. Jednocześnie wzrasta nasza świadomość dotycząca ekologii, utylizacji i materiałów przyjaznych środowisku.

Dlaczego jestem zwolenniczką podłóg na bazie korka? Mają kilka atutów, które przemawiają zarówno do mnie jak i do moich inwestorów:

• dobra izolacja termiczna
• dobra izolacja akustyczna
• elastyczna, nie wrażliwa na odkształcenia
• odporna na działanie wilgoci
• idealna na ogrzewanie podłogowe
• łatwa montażu
• szeroka gama dekorów
• naturalny materiał

Osobiście jestem wielką miłośniczką materiału zwanego HYDROCORK. Są to panele winylowe, cienkiej grubości, elastyczne i wodoodporne. Idealne zarówno do obiektów nowo-wykańczalniczych jak również tych modernizowanych, gdzie usuwanie starego elementu wykończeniowego może być uciążliwe. Jest on materiałem idealnym na ogrzewanie podłogowe. Korek z uwagi na swoją porowatość, dobrze akumuluje ciepło i też dłużej je oddaje do otoczenia. Dodatkowo idealnie nadaje się do wilgotnych pomieszczeń w tym również łazienek.

Z czystym, sumieniem oferowane podłogi mogę poklecić każdemu z moich klientów. – Monika Nałęcz

MN Pracownia Projektowa – Monika Nałęcz, ul. Ustrzycka 80, 35-504 Rzeszów, tel. 782 34 80 19, biuro@mnpracownia.pl


 

Studio Dobre Miejsce Sylwia Malewicz:

Kim jestem?

Jestem projektantką wnętrz. Specjalizuję się we wnętrzach indywidualnych. Najważniejszymi rzeczami jakie robię to wnikliwe słuchanie, zadawanie pytań. Dzięki temu wiem, czego pragną moi klienci w związku z miejscem, w którym chcą żyć. Na tej podstawie tworzę projekty wnętrz.

Jaka jestem?

Otwarta, uśmiechnięta, żyję z pasją i z tej pasji czerpię energię do życia.

Jakie tworzę projekty?

Każdy projekt jest inny. Opieram go o potrzeby, budżet, poczucie piękna i wyobrażenie o przyszłym wnętrzu. Następnie ubieram to w swoją wizję. Każdy projekt jest dla mnie zagadką i wyzwaniem, ponieważ projektuję z ludźmi i dla ludzi.

Jak pracuję?

Współpracę rozpoczynam od spotkania i poznania oczekiwań oraz potrzeb. Wtedy też ustalamy szczegóły projektu. Ponieważ moja oferta jest bardzo elastyczna dopiero po spotkaniu dokonuję wyceny mojej pracy.

Z Jakimi firmami współpracuję?

Z pewnością nie z każdą. Dla mnie liczy się „to coś”.

Definicja „ to coś”:

Zaangażowanie, precyzyjność, dokładność, staranności, terminowość, pozytywna komunikacja, uśmiech. Coś więcej niż tylko sprzedaż czy usługa. Bo zadowolenie moich klientów jest dla mnie wartością nadrzędną.

Dlaczego Galakon?

Oprócz całego asortymentu, który broni się sam swoją jakością i cechami firma Galakon ma jeszcze „to coś”.

 

Studio Dobre Miejsce Sylwia Malewicz, tel. 698-920-158

www.studiodobremiejsce.pl , studiodobremiejsce@gmail.com , https://www.facebook.com/StudioDobreMiejsce