Szanowni Państwo!

 

Zajmujemy się sprzedażą ścian i podłóg z korka naturalnego, podłóg drewnianych, a także szerokiej gamy podłóg winylowych – zdrowych i bezpiecznych w użytkowaniu. Służymy doradztwem w zakresie wyboru materiałów, udzielamy porad technicznych i technologicznych, pomagamy przy aranżacji wnętrz, współpracujemy z architektami. Oferujemy usługi w pełnym zakresie, tzn. poczynając od oceny i przygotowania podłoża, transportu materiału, a kończąc na montażu, wraz ze wskazówkami co do pielęgnacji i prawidłowego użytkowania podłogi. Oferta jest wynikiem długoletnich obserwacji, obejmuje najwyższej jakości produkty charakteryzujące się wspaniałymi parametrami technicznymi, które zaspokajają nawet najbardziej wymagające gusta naszych Klientów. Wykonujemy usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy liderem w swojej branży na Podkarpaciu, nasz zasięg niejednokrotnie wychodzi poza granice województwa, do takich miast jak np. Wrocław, Katowice czy Bydgoszcz.

 

   Nasza fascynacja korkiem i naturalnymi produktami zaczęła się na wiele lat wcześniej, zanim zdecydowaliśmy otworzyć własną działalność. Gdy wreszcie nadarzyła się ku temu okazja, pasja i zdobyte doświadczenia były zapalnikiem do podjęcia decyzji o otwarciu naszej firmy. Od tamtego momentu minęło już 23 lata (15 marca 1999 r.). Przez ten czas poznaliśmy bardzo wiele osób i niejako ich historii (bo wpuszczając nas do własnego domu, wchodzimy także do Waszego życia), wyłożyliśmy dziesiątki tysięcy m² podłóg, a także zrealizowaliśmy wiele ciekawych przedsięwzięć i projektów.

✓ Ściany i podłogi, które oferujemy w swojej sprzedaży to wspaniały wybór do sypialni i pokojów dziecięcych tworzą swoisty mikroklimat pomieszczenia. Nie ma nic ważniejszego niż zdrowy sen i wypoczynek! Nasze produkty są hipoalergiczne i antystatyczne, idealnie nadają się dla alergików, astmatyków, osób z problemami górnych dróg oddechowych, a także z chorobami zwyrodnieniowymi stawów. Korek jest obojętny chemicznie, chroni od grzybów i pleśni, stanowi barierę przed promieniowaniem od cieków i żył wodnych, jest nisko higroskopijny – nie pochłania wilgoci. Nasi klienci przekonali się o tym już wiele razy!

✓ Nasze ściany i podłogi są ciepłe i przyjemne w dotyku, redukują docierający hałas i drgania. Twoje wnętrze staje się przytulne, a Ty czujesz się spokojny.

Jeśli jesteś eko – dobrze trafiłeś! Nasze podłogi i ściany pochodzą ze zrównoważonego gospodarowania zasobami, niejednokrotnie są w 100% naturalne. Pozyskiwanie surowca do ich produkcji nie nadwyręża natury, a nowoczesna technologia tego procesu jest oparta na odnawialnych źródłach energii.

Nie trać czasu na sprzątanie! Pielęgnacja naszych ścian i podłóg jest łatwa i przyjemna.

Kto ma małe dzieci, ten wie, jak wiele mają one pomysłów. Z naszymi podłogami to nie problem! Upadające zabawki, rozlany sok czy ziemia pod butami nie są im straszne. Trwałe powłoki ochronne zabezpieczają podłogę przed wszelkimi zagrożeniami, a Ty możesz się nią cieszyć przez lata. Bez problemu można je kłaść również w obiektach komercyjnych.

Bogate wzornictwo odcieni i tekstur oraz różne formy wykończenia podłóg umożliwiają stworzenie Twojego wyjątkowego wnętrza. Skandynawska prostota, rustykalny sielski klimat, a może przepych w stylu glamour? U nas znajdziesz to wszystko!

   Jesteśmy firmą rodzinną – prowadzimy ją jako małżeństwo, a nasza córka – zresztą już dorosła, która sama jest mamą – wychowała się w „świecie korka”. Poczynając od naszego domu, który od góry do dołu wyłożony jest tym materiałem, poprzez godziny rozmów handlowych, które zasłyszała, po jej własny wkład i zaangażowanie w firmę w chwili obecnej. Jest to w pewnym sensie niesamowite i mamy gorącą nadzieję, że nasza firma będzie działać przez kolejne pokolenia naszej rodziny…

   …Oddajemy zatem do Państwa dyspozycji naszą stronę internetową, a w razie jakichkolwiek wątpliwości – służymy pomocą!

 

Z pozdrowieniami, Właściciele

Artur i Dorota Kneller